Plus jako sprzedawca prądu

Telekom do swojej oferty włączył nie tylko usługi bankowe czy telewizję cyfrową, ale i także sprzedaż energii elektrycznej.

Oferty Plusa na prąd

Plus dla gospodarstw domowych przygotował dwie oferty „Energia bez prognoz”, „Energia na abonament”. Propozycja pierwsza cechuje się rozliczaniem się na podstawie rzeczywistego zużycia prądu. Z kolei druga propozycja to rozliczanie się w formie abonamentu. Generalnie stawki za prąd są konkurencyjne, a Plus gwarantuje że nie zmieni ich do końca trwania umowy, czyli przez okres 36 miesięcy.

Kontakt do Plusa

Plus uruchomił kilka kanałów kontaktu. Infolinia Plusa jest czynna przez cały tydzień i przez całą dobę. Numer infolinii to 601 102 601. Na stronie internetowej telekomu znajdziemy specjalny formularz kontaktowy. Dodatkowo do dyspozycji jest chat a także Plus Online. Tematy rozmów to m.in. oferta, taryfy, pakiety, płatności, reklamacje. Z serwisu Plus Online mogą skorzystać tylko klienci zarejestrowani w platformie – należy podać numer telefonu oraz Plus Kod albo hasło. Jak widać kontakt Plus to wiele różnych kanałów.